Czuwaj!
17 września o godzinie 18:30 odbyła się pierwsza zbiórka zastępu "Loo" z 77 DH ''Fuuton" im. Józefy Kantor. Dh. Patrycja przeprowadziła krótki quiz o harcerstwie, który poszedł dziewczynom bardzo dobrze. Była to luźna zbiórka, więc harcerki z "Loo" bawiły się w różnie zabawy typu 'Pif-Paf', 'Ninja', itp. Wszystkie świetnie się bawiły i czekają na następną zbiórkę.
Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"
wtorek, 22 września 2015
Czuwaj!
Pierwsza zbiórka zastępu "Włóczykije" z 77 DH ''Fuuton" im. Józefy Kantor odbyła się 18 września o godzinie 16. "Włóczykije" obgadywali nocleg zastępu, który odbędzie się już w tym tygodniu. Grali w czekoladkę, a następnie poszli na boisko pograć w koszykówkę i chowanego. Na zbiórce wszyscy świetnie się bawili :)
Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"
Pierwsza zbiórka zastępu "Włóczykije" z 77 DH ''Fuuton" im. Józefy Kantor odbyła się 18 września o godzinie 16. "Włóczykije" obgadywali nocleg zastępu, który odbędzie się już w tym tygodniu. Grali w czekoladkę, a następnie poszli na boisko pograć w koszykówkę i chowanego. Na zbiórce wszyscy świetnie się bawili :)
Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"
Czuwaj!Dnia 18 września 2016 roku o godzinie 16 odbyła się pierwsza zbiórka 86 DH ''Lumba" w tym roku harcerskim. Na zbiórce zapoznaliśmy się z nowymi członkami drużyny, uczyliśmy się nowych pląsów, przypominaliśmy sobie pląsy, które już znamy, wspominaliśmy obóz i rozmawialiśmy o tym, czego chcemy więcej w obecnym roku harcerskim. Pod koniec zbiórki graliśmy w mafię i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z pierwszej zbiórki w tym roku.

Izabela z 86 DH ''Lumba''
Subskrybuj:
Posty (Atom)