sobota, 17 października 2015




16 października odbyła się zbiórka zastępu "Papagayo" z 77 DH "Fuuton" im. Józefy Kantor. Na zbiórce odbyło się małe przypomnienie kto był założycielem harcerstwa, zuchów itp. Dziewczyny z "Papagayo" zaczęły pracować nad filmikiem na biwak i nad zabawami.



Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"



16 października odbyła się zbiórka 86 DH "Lumba". Temat tej zbiórki brzmiał: Jak spędzamy swój wolny czas? Na początku zbiórki Lumbiaki pili cieplutką herbatkę z żelkami, zrobioną przez dh. Kasie. Następni pobawili się w talarka. Później podzielili się na 4 grupy, w tych grupach mieli za zadanie wykonać rysunek i przedstawić go w formie kabaretu bądź scenki pt.: Jak spędzamy czas wolny po szkole. Następnie pobawili się w grę, w która polegała na tym, że dwie grupy mają po 50 kulek z papieru i musi się ich pozbyć, grupa, która miała więcej, przegrywała. Na sam koniec bawili się w mafię.

Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"