sobota, 2 maja 2015

Dzień Flagi!

Cześć cześć! Wczoraj na zbiórce wyszliśmy na ulice Praszki, żeby porozmawiać trochę na tematy jakże istotne podczas długiego, majowego weekendu. Pytaliśmy o znaczenie słowa ojczyzna lub co to znaczy być patriotą. W zamian za odpowiedź nasi rozmówcy otrzymywali małe flagi do przyklejenia :)
Mamy nadzieję, że podoba Wam się nasz sposób obchodzenia tego święta! :)

Czuwaj!
dh. Asia z 97 DSH  Bayas :)

P.S. Możecie znaleźć nas też na facebook'u:
https://www.facebook.com/pages/97-DSH-Bayas/286644244877074?fref=ts