Cześć cześć! Wczoraj na zbiórce wyszliśmy na ulice Praszki, żeby porozmawiać trochę na tematy jakże istotne podczas długiego, majowego weekendu. Pytaliśmy o znaczenie słowa ojczyzna lub co to znaczy być patriotą. W zamian za odpowiedź nasi rozmówcy otrzymywali małe flagi do przyklejenia :)Mamy nadzieję, że podoba Wam się nasz sposób obchodzenia tego święta! :)
Czuwaj!
dh. Asia z 97 DSH Bayas :)
P.S. Możecie znaleźć nas też na facebook'u:
https://www.facebook.com/pages/97-DSH-Bayas/286644244877074?fref=ts

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz