piątek, 1 maja 2015

Biwak Kadrówki: plany, plany i jeszcze raz plany!

Jako Kadrówka w składzie: dh Grzegorz, Tosia, Ania, Martyna, Klaudia, Wiktoria, Weronika, Ola, Przemek, Kamil, Kuba i ja, wybraliśmy się 24.04 - 25.04 na BIWAK do Załęcza Wielkiego - miejscowości, w której odbywała się HAL 2014 :D
Tym razem jednak, zamiast namiotów, spaliśmy w pokojach! Po kolacji, która składała się z wziętych z nami kanapek i kiełbasek upieczonych na grillu, poszliśmy na dłuuugie obrady dotyczące życia naszego Hufca. Co jest dobrze, co należy zmienić itd. Rozmawialiśmy do później nocy, pośmialiśmy się zdrowo i wróciliśmy z głowami pełnymi motywacji i pomysłów! Wynikiem naszych rozmyślań jest ten właśnie piękny blog, którego teraz czytacie!

Szczegółów nie zdradzam, bo nie będzie niespodziewanki - powiem tylko, że obóz i kolejny rok harcerski zapowiadają się obiecująco!

Hania z 97 DSH Bayas   ♥ 



PS. Wynieśliśmy z naszego spotkania też dużo mądrości!
...żeby coś nauczyć, wychować...
- dh Grzegorz Nowałka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz