niedziela, 5 lipca 2015

Obóz Hufca Praszka!

Kochani!
Jak już może wiecie, nasz wspaniały Hufiec ZHP Praszka, właśnie wyjechał na dwunastodniowy obóz w okolice Warszawy! Dokładniej, znajdujemy się w miejscowości Wilga, nad rzeką o tej samej nazwie i w stanicy Polewicz.
Dzisiejszy, pierwszy dzień minął nam w przyjemnej, lecz pracowitej i gorącej atmosferze. Po przyjeździe, rozpakowaliśmy autobus i poszliśmy na obiad.
Następnie zaczęliśmy rozbijać namioty i ogarniać sprawy gospodarcze. Było jednak tak gorąco, że druh Grzegorz postanowił pozwolić nam na kąpiel w rzece. Część z nas nawet wskoczyła w ubraniach!
Po osuszeniu się, kontynuowaliśmy pracę, przynosiliśmy kanadyjki, czyli łóżka polowe i składaliśmy półki. Mogliśmy także rozpakować nasze plecaki.
Następnie, po raz drugi w tym dniu odwiedziliśmy stołówkę - na kolację zjedliśmy kanapki z serem, szynką i pomidorem.

Ogólnie rzecz biorąc, pierwszy dzień obozu, udał się znakomicie i teraz ze spokojem możemy położyć się spać, by jutro kontynuować prace nad wyglądem obozu.

Hania z 97 DSH Bayas