środa, 13 maja 2015

Debata " EUROPEJSKA OPOLSZCZYZNA"

14 maja w Harcòwce odbędzie się debata "EUROPEJSKA OPOLSZCZYZNA"
Zaproszene zostały władze miasta
i powiatu,dyrektorzy szkół i instytucji oraz młodzi harcerscy wolontariusze.
Dzisiaj przygotowaliśmy harcówkę na jutrzejsze spotkanie. Dziekujemy za pomoc Oli, Natalii, Kubie i Przemkowi.