16 października odbyła się zbiórka zastępu
"Papagayo" z
77 DH "Fuuton" im. Józefy Kantor. Na zbiórce odbyło się małe przypomnienie kto był założycielem harcerstwa, zuchów itp. Dziewczyny z
"Papagayo" zaczęły pracować nad filmikiem na biwak i nad zabawami.

Dh. Izabela z
86 DH "Lumba"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz