Czuwaj!
17 września o godzinie 18:30 odbyła się pierwsza zbiórka zastępu "Loo" z 77 DH ''Fuuton" im. Józefy Kantor. Dh. Patrycja przeprowadziła krótki quiz o harcerstwie, który poszedł dziewczynom bardzo dobrze. Była to luźna zbiórka, więc harcerki z "Loo" bawiły się w różnie zabawy typu 'Pif-Paf', 'Ninja', itp. Wszystkie świetnie się bawiły i czekają na następną zbiórkę.
Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz