wtorek, 22 września 2015

Czuwaj!

Pierwsza zbiórka zastępu "Włóczykije" z 77 DH ''Fuuton" im. Józefy Kantor odbyła się 18 września o godzinie 16. "Włóczykije" obgadywali nocleg zastępu, który odbędzie się już w tym tygodniu. Grali w czekoladkę, a następnie poszli na boisko pograć w koszykówkę i chowanego. Na zbiórce wszyscy świetnie się bawili :)

Dh. Izabela z 86 DH "Lumba"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz