wtorek, 22 września 2015


Czuwaj!
Dnia 18 września 2016 roku o godzinie 16 odbyła się pierwsza zbiórka 86 DH  ''Lumba" w tym roku harcerskim. Na zbiórce zapoznaliśmy się z nowymi członkami drużyny, uczyliśmy się nowych pląsów, przypominaliśmy sobie pląsy, które już znamy, wspominaliśmy obóz i rozmawialiśmy o tym, czego chcemy więcej w obecnym roku harcerskim. Pod koniec zbiórki graliśmy w mafię i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z pierwszej zbiórki w tym roku.






Izabela z 86 DH ''Lumba''


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz