niedziela, 28 czerwca 2015

Zbiórka podsumowująca


Czuwaj! Dnia 13 czerwca 2015 roku odbyła się ostatnia zbiórka drużyny 77 DH "Fuuton" im. Józefy Kantor w tym roku harcerskim. Całe spotkanie miało na celu podsumowanie rywalizacji między zastępami, którą rozpoczęliśmy na początku roku. Była to ostatnia szansa dla zastępów, aby zdobyć punkty. Konkurencje opierały się na zabawach i wyścigach, takich jak: czarna dziura, rzucanie korkami do celu czy dentysta itd.












W między czasie zaśpiewaliśmy kilka piosenek. Następnie każdy z nas mógł wypowiedzieć się co warto zmienić w naszej drużynie i co powinniśmy kontynuować. Na koniec każdy z obecnych mógł się podpisać na prześcieradle, dzięki czemu stworzyliśmy całkiem ciekawą pamiątkę.(Jest widoczna na zdjęciach)














Rozdaliśmy dyplomy i ogłosiliśmy wyniki konkurencji. Pierwsze miejsce zdobył zastęp Loo, a drugie, wspólnie Włóczykije i Papagayo. Gratulujemy!


dh. Natalia :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz