
Czuwaj!
Dnia 13 czerwca 2015 roku odbyła się ostatnia zbiórka
drużyny 77 DH "Fuuton" im. Józefy Kantor w tym roku
harcerskim. Całe spotkanie miało na celu podsumowanie rywalizacji
między zastępami, którą rozpoczęliśmy na początku roku. Była
to ostatnia szansa dla zastępów, aby zdobyć punkty. Konkurencje
opierały się na zabawach i wyścigach, takich jak: czarna dziura,
rzucanie korkami do celu czy dentysta itd.
W
między czasie zaśpiewaliśmy kilka piosenek. Następnie każdy z
nas mógł wypowiedzieć się co warto zmienić w naszej drużynie i
co powinniśmy kontynuować. Na koniec każdy z obecnych mógł się
podpisać na prześcieradle, dzięki czemu stworzyliśmy całkiem
ciekawą pamiątkę.(Jest widoczna na zdjęciach)
Rozdaliśmy dyplomy i ogłosiliśmy wyniki konkurencji. Pierwsze miejsce zdobył zastęp Loo, a drugie, wspólnie Włóczykije i Papagayo. Gratulujemy!
dh.
Natalia :D



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz