sobota, 16 maja 2015

Geocaching!

Cześć cześć :D 

Dzisiaj (16.05) w ramach zbiórki wybraliśmy zwiedzać Wieluń. Jednak nie w taki zwykły sposób, tylko zwiedzaliśmy szukając skrytek geocaching'owych! :D osobom, które jeszcze o tym nie słyszały polecamy sprawdzić samemu jak świetna jest to zabawa! :) W międzyczasie byliśmy jeszcze na pizzy i na lodach :D Wyjazd możemy podsumować zdecydowanie jako bardzo udany! :)

Czuwaj! :) 

dh. Asia z 97 DSH "Bayas"

P.S. Filmikorelację możecie znaleźć na naszym fanpage'u!
https://www.facebook.com/pages/97-DSH-Bayas/286644244877074

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz