sobota, 26 września 2015
25 września o 16 odbyła się zbiórka
86 DH "Lumba"
. Lumbiaki na zbiórce mieli podchody, a pod koniec pląsali.
Dh. Izabela z
86 DH "Lumba"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz